Uusimmat uutiset

FHRA Museotarkastukset

Kuva Jussi Pietarinen Photography

Kesä on kuumimmillaan ja harrastamisen kesäkuukaudet on kiireistä aikaa. Autotapahtumia on pitkin suomenniemeä ja cruisailu-kulttuuri voi hyvin.

FHRA:n museotarkastajat tekevät tarkastuksia ympäri Suomen. Ota rohkeasti yhteyttä, jos olet suunnitellut ajoneuvosi museorekisteröintiä.

Meillä on uusia tarkastajia Keski-Suomessa, joten reippaasti yhteyttä!

Yhteydenotot tarkastajiin

Hannu Höttönen 0400-594153 hannu.hottonen(@)kolumbus.fi (Uusimaa)

Harri Tahkolahti 040 7311 793 harri.tahkolahti(@)autokeskus.fi (Uusimaa)

Lasse Lehtinen 040 506 9058 lasse.lehtinen(@)elisanet.fi (Uusimaa)

Henry Luostarinen 040 583 8170 henry.luostarinen(@)pp.inet.fi (Uusimaa)

Harri Ahola harri.ahola(@)samk.fi 044-7103272 (Pori)

Juha-Pekka Leva leva(@)elisanet.fi 040-5823426 (Pori)

Jukka Suni jr.suni(@)gmail.com 0405727313 (Pori)

Pertti Palmu per.vertti(@)gmail.com (pk-seutu)

Olli Lehtinen KQ4928(@)kolumbus.fi, 040-5129192 (Uusimaa/ Uusikaupunki)

Jone Kaasinen punkrodder(@)hotmail.com, 041-4672552 (Uusimaa/ Kanta häme)

Tapani Koskimies tappi37(@)gmail.com, 050-5587350 (Uusimaa/ Kanta häme)

Heikki Vaari – heikki.vaari(@)jarvimaanmoniosaajat.fi, 040 732 4495 (Pori)

Jyrki Taipale  –  jyrki.taipale1 (@) icloud.com, 0500-448812  (Keski-Suomi)

Hese Saarela –  hese.saarela (@) gmail.com,  040-6830848 (Keski-Suomi)

Poista sulkeet sähköposteista, kiitos!

Lue tarkemmin ajoneuvon museotarkastukssta kotisivuiltamme: https://www.fhra.fi/fhra-2/museoajoneuvo-tarkastukset/

 

Google+