YHTEYSTIEDOT

FHRA Marketing Oy / Finnish Hot Rod Association FHRA ry

Helsinki-Malmin lentoasema

00700 Helsinki

Puhelin: 0207 430 750
sähköposti: info(@)fhra.fi

Muista poistaa sulkeet @-merkin ympäriltä!

TOIMISTO

Esko Raisvuo – esko.raisvuo(@)fhra.fi / 0207 430 751
Kaisa Lökfors – kaisa.lokfors(@)fhra.fi / 0207 430 752
Martti Luoso – martti.luoso (@)fhra.fi / 0207 430 753
Satu Häyry – satu.hayry(@)fhra.fi / 0207 430 754
Toni Erälähde – toni.eralahde(@)fhra.fi / 0207 430 756

FHRA myynti, Timo Nousiainen – timo.nousiainen(@)fhra.fi / +358 400 621 219

FHRA myynti, Mikael Martelin – mikael.martelin(@)fhra.fi / +358 40 90 33 627

FHRA kirjaprojekti, Pekka Mannermaa – Pekka.Mannermaa(@)fhra.fi

JOHTORYHMÄ

Jarmo Grönman, puheenjohtaja – jarmo.gronman(@)fhra.fi
Ari Remahl (Varapuheenjohtaja) – ari.remahl(@)fhra.fi
Arto Sorvali  – arto.sorvali(@)fhra.fi
Juha-Pekka Lähteenmäki – juha-pekka.lahteenmaki (@)fhra.fi
Jaakko Salakari – jaakko.salakari(@)fhra.fi
Kari Rajala – kari.rajala(@)fhra.fi
Mikko Ruusunen – mikko.ruusunen(@)fhra.fi
Arto Sulopuisto – arto.sulopuisto(@)fhra.fi
Mikael Martelin – mikael.martelin (@)fhra.fi

FHRA:n JOHTORYHMÄ (FHRA ry:n johtokunta & FHRA Marketing Oy:n hallitus)

MUUT TOIMIHENKILÖT

Jari Kujala – sääntökysymykset, yleiset sekä autot – jari.kujala(@)pp6.inet.fi / 0400 – 825 426
Mika Saroma – sääntökysymykset, moottoripyörät – mika.saroma(@)kolumbus.fi
Jussi Alasalmi – rakentelu- ja lakisäädökset – info(@)fhra.fi
Pekka Vaisto – rakentelu- ja lakisäädökset – info(@)fhra.fi
Harri Tahkolahti – museokatsastus – P. 040 7311 793
Sami Fagerström – tuning – sami.fagerstrom(@)fhra.fi / 040-137 4313
Jarl ”Jaffu” Holm – Pro Mod racing – +358 50 500 3503

YHTEYDENOTOT MUSEOTARKASTAJIIN

Hannu Höttönen – hannu.hottonen(@)kolumbus.fi (Uusimaa)
Harri Tahkolahti – harri.tahkolahti(@)autokeskus.fi 040 7311 793 (Uusimaa)
Lasse Lehtinen – lasse.lehtinen(@)elisanet.fi 040-506 9058 (Uusimaa)
Harri Ahola – harri.ahola(@)samk.fi 044-7103272 (Pori)
Juha-Pekka Leva – leva(@)elisanet.fi 040-5823426 (Pori)
Jukka Suni – jr.suni(@)gmail.com 040-5727313 (Pori)
Olli Lehtinen – KQ4928(@)kolumbus.fi, 040-5129192 (Uusimaa/ Uusikaupunki)
Jone Kaasinen – punkrodder(@)hotmail.com, 041-4672552 (Uusimaa/ Kanta häme)
Tapani Koskimies – tappi37(@)gmail.com, 050-5587350 (Uusimaa/ Kanta häme)
Heikki Vaari – heikki.vaari(@)jarvimaanmoniosaajat.fi, 040 732 4495 (Pori)
Jyrki Taipale  –  jyrki.taipale1 (@) icloud.com, 0500-448812  (Keski-Suomi)
Hese Saarela –  hese.saarela (@) gmail.com,  040-6830848 (Keski-Suomi)
Arto Sulopuisto arto(@)sulopuisto.fi, 0400-485 588 (Uusimaa /Mäntsälä)
Yrjö Wallius yu.wallius(@)elisanet.fi, 040-547 6978 (Uusimaa /Mäntsälä)

LASKUTUSOSOITTEET:

Laskutustietomme ovat päivittyneet 7.6.2022 alkaen. Toivomme, että
lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä
lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin
paperilaskujen käsittely.

Emme vastaanota paperisia laskuja postitse.

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

FHRA Marketing Oy

Operaattori: Apix
Verkkolaskuosoite (OVTtunnus): 003722647841

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään jatkossa
paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

FHRA Marketing Oy
PL 16112
00021 LASKUTUS

tai
 
FHRA Marketing Oy:n sähköpostiskannauksen osoite:
003722647841(@)procountor.apix.fi

HUOM! Poista sulkeet @-merkin ympäriltä!

 

Finnish Hot Rod Association FHRA ry

Operaattori: Apix

Verkkolaskuosoite (OVTtunnus): 003723327487

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään jatkossa
paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Finnish Hot Rod Association FHRA ry
PL 16112
00021 LASKUTUS

tai

Finnish Hot Rod Association FHRA ry:n sähköpostiskannauksen osoite:
003704012535(@)procountor.apix.fi

HUOM! Poista sulkeet @-merkin ympäriltä!

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös
itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen. Pyydämme Teitä myös huomioimaan, että
tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muuta materiaalia kuin laskuja eli esimerkiksi
tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Ystävällisin terveisin,