Uusimmat uutiset

Yhteystiedot

 

YHTEYSTIEDOT

FHRA Marketing Oy / Finnish Hot Rod Association FHRA ry

Helsinki-Malmin lentoasema

00700 Helsinki

Toimisto on avoinna ma – to 10-16, pe 10-15
Puhelin: 0207 430 750
sähköposti: info(@)fhra.fi

Muista poistaa sulkeet @-merkin ympäriltä!

TOIMISTO

Leo Laurell, toimitusjohtaja – leo.laurell (@) fhra.fi/ 0207 430 751
Kaisa Lökfors, toimisto – kaisa.lokfors(@)fhra.fi / 0207 430 752
Ina Baker, toimisto – ina.baker(@)fhra.fi / 0207 430 754
Martti Luoso – martti.luoso (@ )fhra.fi/ 0207 430 753
Marjo Leskinen – marjo.leskinen (@)fhra.fi /0207 430 755

MUU HENKILÖKUNTA

Jani Vaittinen – FHRA Crew – jani.vaittinen(@)fhra.fi
Jari Kujala – sääntökysymykset, yleiset sekä autot – jari.kujala(@)pp6.inet.fi / 0400 – 825 426
Mika Saroma – sääntökysymykset, moottoripyörät – mika.saroma(@)kolumbus.fi
Jussi Alasalmi – rakentelu- ja lakisäädökset – info(@)fhra.fi
Pekka Vaisto – rakentelu- ja lakisäädökset – pekka.vaisto(@)netti.fi
Harri Tahkolahti – museokatsastus – P. 040 7311 793
Sami Fagerström – tuning – sami.fagerstrom(@)fhra.fi / 040-137 4313
Tapio Toriseva – slot cars – tapio.toriseva(@)berner.fi

YHTEYDENOTOT MUSEOTARKASTAJIIN

Hannu Höttönen – hannu.hottonen(@)kolumbus.fi (Uusimaa)
Harri Tahkolahti – harri.tahkolahti(@)autokeskus.fi 040 7311 793 (Uusimaa)
Lasse Lehtinen – lasse.lehtinen(@)elisanet.fi 040-506 9058 (Uusimaa)
Henry Luostarinen – henry.luostarinen(@)pp.inet.fi 040-583 8170 (Uusimaa)
Harri Ahola – harri.ahola(@)samk.fi 044-7103272 (Pori)
Juha-Pekka Leva – leva(@)elisanet.fi 0040-5823426 (Pori)
Jukka Suni – jr.suni(@)gmail.com 040-5727313 (Pori)
Pertti Palmu – per.vertti(@)gmail.com (pk-seutu)
Olli Lehtinen – KQ4928(@)kolumbus.fi, 040-5129192 (Uusimaa/ Uusikaupunki)
Jone Kaasinen – punkrodder(@)hotmail.com, 041-4672552 (Uusimaa/ Kanta häme)
Tapani Koskimies – tappi37(@)gmail.com, 050-5587350 (Uusimaa/ Kanta häme)

JOHTORYHMÄ

Lasse Koskinen (Puheenjohtaja) – lasse.koskinen (@) fhra.fi
Jani Vaittinen – jani.vaittinen(@)fhra.fi
Jaska Salakari – jaska.salakari(@)fhra.fi
Toni Erälähde – toni.eralahde(@)fhra.fi
Jarmo Grönman – jarmo.gronman(@)fhra.fi
Esko Raisvuo – esko.raisvuo(@)fhra.fi
Arto Sorvali – arto.sorvali(@)fhra.fi
Ann-Mari Patshijew – annmari.patshijew(@)fhra.fi
Lasse Norres – lasse.norres(@)fhra.fi

FHRA:n JOHTORYHMÄ (FHRA ry:n johtokunta & FHRA Marketing Oy:n hallitus)

LASKUTUSOSOITTEET:

Arvoisa Yhteistyökumppanimme!

Meillä on nyt mahdollisuus vastaanottaa verkkolaskuja 1.12.2015 alkaen. Toivomme, että
lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä
lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin
paperilaskujen käsittely.
Verkkolaskuosoitteemme ovat :

FHRA Marketing Oy

Operaattori: OpusCapita (003710948874)
Verkkolaskuosoite (OVTtunnus): 003722647841

Finnish Hot Rod Association FHRA ry

Operaattori: OpusCapitan (003710948874)
Verkkolaskuosoite (OVTtunnus): 003704012535

 
Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään jatkossa
paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

FHRA Marketing Oy
PL 22505
00063 LASKUNET
 
tai
 
FHRA Marketing Oy :n sähköpostiskannauksen osoite:
FHRAMarketingOy.FI.P.106163-9(@)docinbound.com

Finnish Hot Rod Association FHRA ry
PL 22560
00063 LASKUNET
 
tai
 
Finnish Hot Rod Association FHRA ry :n sähköpostiskannauksen osoite:
FinnishHotRodAssociationFHRAry.FI.P.106165-4(@)docinbound.com

HUOM! Poista sulkeet @-merkin ympäriltä!

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös
itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen. Pyydämme Teitä myös huomioimaan, että
tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muuta materiaalia kuin laskuja eli esimerkiksi
tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Ystävällisin terveisin,

FHRA Marketing Oy / Finnish Hot Rod Association FHRA ry

 

Google+