1. Tervetuloa FHRA:n keskustelupalstalle.

    FHRA uutisia- osion sisältö näkyy kaikille, muut osiot ovat piilotettuja eli näkyvät vain FHRA:n jäsenille.

    FHRA:n jäseneksi voi liittyä täällä.

    (Huomaathan, että jäsenrekisterin tunnukset eivät ole sama asia kuin keskustelupalstan tunnukset). Ongelmatilanteissa ota yhteyttä FHRA:n toimistoon info@fhra.fi , yhteystiedot oikeassa alanurkassa.

    Piilota ilmoitus

Hymiöt

Kuva Otsikko Text
Angry Angry :angry:
Anguished Anguished :anguished:
Astonished Astonished :astonished:
Blush Blush :blush:
Cold Sweat Cold Sweat :coldsweat:
Confounded Confounded :confounded:
Confused2 Confused2 :confused2:
Cry Cry :cry:
Crying Cat Crying Cat :cryingcat:
Disappointed Disappointed :disappointed:
Disappointed but Relieved Disappointed but Relieved :disrelieved:
Dizzy Dizzy :dizzy:
Expressionless Expressionless :expressionless:
Fear Scream Fear Scream :fearscream:
Fearful Fearful :fearful:
Flushed Flushed :flushed:
Frowning Frowning :frowning:
Grimacing Grimacing :grimacing:
Grin Grin :grin:
Grinning Grinning :grinning:
Heart Eyes Heart Eyes :hearteyes:
Heart Eyes Cat Heart Eyes Cat :hearteyecat:
Hushed Hushed :hushed:
Hymy Hymy :) :-) (:
Imp Imp :imp:
Innocent Innocent :innocent:
Joy Cat Joy Cat :joycat:
Kissing Kissing :kissing:
Kissing Cat Kissing Cat :kissingcat:
Kissing Eyes Closed Kissing Eyes Closed :kissingclosed:
Kissing Heart Kissing Heart :kissingheart:
Kissing Smiling Kissing Smiling :kissingsmiling:
Laughing Laughing :laughing:
Mask Mask :mask:
Neutral Neutral :neutral:
No Mouth No Mouth :nomouth:
Open Mouth Open Mouth :openmouth:
Pensive Pensive :pensive:
Persevere Persevere :persevere:
Pouting Cat Pouting Cat :poutingcat:
Rage Rage :rage:
Relaxed Relaxed :relaxed:
Relieved Relieved :relieved:
Scream Cat Scream Cat :screamcat:
Sleeping Sleeping :sleeping:
Sleepy Sleepy :sleepy:
Smile Smile :smile:
Smile Cat Smile Cat :smilecat:
Smiley Smiley :smiley:
Smiley Cat Smiley Cat :smileycat:
Smiling Imp Smiling Imp :smilingimp:
Smirk Smirk :smirk:
Smirk Cat Smirk Cat :smirkcat:
Sob Sob :sob:
Stig Stig :stig:
Sunglasses Sunglasses :sunglasses:
Sweat Sweat :sweat:
Sweat Smile Sweat Smile :sweatsmile:
Tears of Joy Tears of Joy :tearsofjoy:
Tired Tired :tired:
Tongue Closed Eyes Tongue Closed Eyes :tongueclosed:
Tongue Out Tongue Out :tongueout:
Tongue Wink Tongue Wink :tonguewink:
Triumph Triumph :triumph:
Unamused Unamused :unamused:
Weary Weary :weary:
Wink Wink :wink:
Worried Worried :worried:
Yum Yum :yum:
Silmänisku Silmänisku ;)
Kurja Kurja :(
Kiukku Kiukku :mad: >:( :@
Hetkinen! Hetkinen! :confused:
Kool Kool :cool: 8-)
Kieli Kieli :p :P :-p :-P
IsoHymy IsoHymy :D
Eek! Eek! :eek: :o
Oops! Oops! :oops:
SilmätPyörii SilmätPyörii :rolleyes:
Siis.. mitä? Siis.. mitä? o_O O_o o.O O.o