Uusimmat uutiset

Linkkejä

Drag Racing

www.fia.com – Federation Internationale De L’ Automobile

www.uem-moto.eu – European Motorcycle Union

www.fim.ch/en – Fédération Internationale de Motocyclisme

www.nhra.com – the National Hot Rod Association

www.ihra.com

www.speedgroup.eu – Speed Group

www.powerracing.eu – Power Racing Promotions Ltd

www.dragracing.se – NDRS Drag Racing

www.eurodragster.com – European Drag Racing news

www.ndrg.no – Norsk Dragracing Gardermoen

www.sfifoundation.com

www.akk-motorsport.fi – Suomalaisen autourheilun kattojärjestö

www.moottoriliitto.fi – Suomen Moottoriliitto

www.dragrace.fi – Suomalainen Dragbike-sivusto

www.promod.nu – European Pro Mod Association

www.alastarocircuit.fi – Alastaron moottoriurheilukeskus/Alastaro Circuit

www.motopark.fi – Motopark Raceway

www.veidecfestival.com

www.santapod.com

www.sssa.se – Swedish Stock Super Stock Association

Kerhot

AMC Club Finland- www.amccf.com

American Car Club Oulu- www.accoulu.fi  

Cadillac Club of Finland- www.cadillacclub.fi

Classic Chevy Club of Finland – www.cccfinland.net

Club Corvette Finland – www.corvettefinland.com

FHRA Kouvola Club ry- www.fhrakouvola.fi 

FHRA Tampereen Seutu ry- www.fhra-tre.net

Finnish Mopar Association- www.moparkerho.net

Finnish Street Rod Association ry- www.fsra.fi

Ford-Freak Club of Finland- www.ford-freak.org

Ford Mustang Owners’ Club of Finland- www.mustangclub.fi

GM Cruisers ry- www.gm-cruisers.fi 

Harley Drags Finland ry- www.harleydrags-finland.net

Honda Club of Finland- www.honda-club.com

Riverside Cruisers ry- www.riversidecruisers.fi

Street Machine Club Forssa ry – pick-nick.com

Sunrise Cruisers – www.sunrisecruisers.com

Suomen Volkkariyhdistys ry- www.suomenvolkkariyhdistys.fi

Taivalkosken Mooottorikerho- www.taivalkoskenmoot-kerho.fi 

Vans Trucks Club of Finland ry- www.vtcf.net

Vantaan Harrasteautot ry- www.vanhary.org  

Google+